JSME ČESKÁ POJIŠŤOVNA
A JSME NA TO HRDÍ.

JSME PVZP!

Pojišťovna VZP, a. s. (PVZP) je ryze česká
univerzální neživotní pojišťovna.

Naším jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna
České republiky (VZP), tedy největší zdravotní pojišťovna v ČR.

Přes podobné zkratky je mezi námi jasný rozdíl:

Naše produkty

Svým klientům nabízíme nejen produkty „občanského pojištění“ – cestovní pojištění, pojištění vozidel, majetku (domy, byty domácnosti) a odpovědnosti, úrazové pojištění dětí i dospělých či pojištění závažných onemocnění, ale zaměřujeme se také na komerční zdravotní pojištění cizinců a pojištění podnikatelů, firem a zdravotnických zařízení.

Když padlo rozhodnutí, že se novým sídlem naší pojišťovny stane dům Domácnost v Lazarské ulici,​

měli jsme opravdovou radost. Tato budova totiž přesně zapadá do našeho konceptu „ryze české pojišťovny“, do něhož patří právě i české vlastenectví M. D. Rettigové a její odkaz v podobě později založeného spolku Domácnost. A aby nezůstalo jenom u slov, při nutných úpravách nového sídla jsme postupovali tak, abychom odkaz Magdaleny Dobromily citlivě připomněli například v interiérech našich kancelářských kuchyněk.
„Byla to výjimečná žena své doby a určitě má co říct i v současnosti. Jsme rádi, že po více než dvou stech letech můžeme její osobnost přiblížit dnešnímu publiku přímo v centru Prahy,“ říká Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP, a pokračuje: „A víte co? Přijďte se na naše nové sídlo v budově Domácnost podívat sami a můžete si vychutnat i skvělou kávu v našem Cafe Jistota!“

Image
Image

Novinky ze světa pojištění, dění v PVZP i o podporovaných sportovních,
kulturních a vzdělávacích aktivitách můžete sledovat na sociálních
sítích pojišťovny: na Facebooku, na lnstagramu i na Linkedlnu.

 
Spoustu dalších informací najdete i na oficiálních stránkách www.pvzp.cz.